Biyoakademi

hakkimizda_kurucular4Biyolojik Bilimler alanında pratik ve uygulamalı eğitimler vermek üzere kurulmuş olan Biyoakademi, Biyans Biyolojik Ürünler Ar-Ge Ltd. Şti. eğitim hizmetleri markasıdır.

Lisans ve lisansüstü seviyelerde öğrenciler ve araştırmacılar kimi zaman laboratuvar pratiği eksiklikleri kimi zaman ise yeni teknikleri öğrenme ve uygulama sıkıntısı yaşamaktadırlar. Biyoakademi temel moleküler biyoloji, mikrobiyoloji ve laboratuvar teknikleri ile ilgili pratik uygulamalı eğitimleriyle araştırmacılar, laboratuvarlar, teknikerler ve kendisini multidisipliner olarak geliştirmek isteyen herkes için kurs modülleri sunmaktadır.

Kurslar süresince uygulanan deneyler ve uygulamaların içerikleri, deneyim kazanma ve sorun çözme yöntemleri gözetilerek oluşturulmaktadır. Özel gruplar için kurslar düzenlenebilmekte ve kursların pratik uygulamaları katılımcı profiline göre şekillendirilebilmektedir.

Biyoakademi katılımcı memnuniyeti odaklı kurslarıyla ülkemizde ve komşu ülkelerde laboratuvarların aktif kullanılabilmesi için biyolojik bilimler alanındaki elemanların mesleki gelişimine katkıda bulunmaktadır.

Ayrıca “Biyoakademi” okul programlarıyla ilköğretim ve lise seviyesinde de biyoloji alanında özel atölye çalışmalarıyla geleceğin bilinçli doktor, ziraat mühendisi, kimyager, biyolog ve nice farklı alanda genç beyinlerin yetişmesine katkıda bulunmaktadır.

Comments are closed.